FOTO: Održano Kantonalno takmičenje iz pružanja Prve pomoći

FOTO: Održano Kantonalno takmičenje iz pružanja Prve pomoći

Dana 05.05.2018.godine, Crveni križ Gornji Vakuf-Uskoplje učestvovao je na kantonalnom takmičenju u Pružanju prve pomoći koje se održalo u Kiseljaku. Ekipe koje su predstavljale naš grad su Osnovna škola “Gornji Vakuf” i Srednja škola “Uskoplje”.

Sve ekipe su jako dobro bile spremne u pružanju Prve pomoći te pokazale zavidno znanje iz oblasti Prve pomoći.

Ekipe koje su učestvovale iz našeg grada nisu uspjele da se osvoje zavidne rezultzate na ovom takmičenju.

Prva mjesta zauzele su ekipe iz Kiseljaka i sa tim plasmanom idu na Federalno takmičenje.

Crveni križ je ponosan na mlade ljude koji su predstavljali naš grad koji žele da nauče što više iz oblasti Prve pomoći kako bi u budućnosti mogli da nekome pomognu.


Komentari objavljeni na web stranici GornjiVakuf-x.com ne održavaju stajalište Uredništva web portala. Svaki uvredljivi komentar ce biti trajno izbrisan. Da bi ste mogli komentarisati morate biti prijavljeni sa facebook nalogom.
na vrh